Başkan

                                          Ayhan BÜYÜKKAYA kimdir?

 

   28.11.1962 YILINDA Hanak’ta doğdu. Hanak Hürriyet ilkokulunu bitirdikten sonra Hanak Lisesi  Fen bölümünden 1979 yılında mezun oldum. 1980 yılından itibaren önce İstanbul Üsküdar Anadolu Spor Kulübü  sonra Gaziantep Kilis Spor ve Gebze Sporda profesyonel futbol oynadım.

     1985  yılında SODEP yönetimindeki Gebze Belediyesinde işe başladım. Altı(6) yıl Kültür Müdürlüğü, İKİ (2)yıl Şehirlerarası  Terminal Müdürlüğü, bir (1) yıl Zabıta komiserliği, Şekerpınar Belediyesinde bir (1)yıl Emlak Şefliği , Gelirler Müdürlüğü, Şube Şefliği ve 2004 Yerel seçimlerden sonra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Tahsilat ve Muhasebe bölümünde görev yapmaktayım.

     Evli ve bir  (1) çocuk babasıyım. Eşim, Gebze Belediyesinden emekli olup oğlum üniversite öğrenimine devam etmektedir. Ayrıca 1990’dan beri TÜM-BEL-SEN Sendikası üyesi olup il yönetiminde görev yapmaktayım. Her yaz tatilimi memleketimde geçirmekteyim. Hanak ve Hanak halkını çok iyi tanıyor ve sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu sorunların tespit ve çözümü konusunda gerekli plan ve projelerim hazır olup 25 yıllık belediyecilik tecrübemle bu sorunları çözebileceğime inanıyorum.

   

Adres: Selamverdi Mahallesi Gül Sokak  No: 8

Hanak /Aradahan

Tel : 0532 490 95 22